LEKCIJA

“Paaudžu nomaiņa”

06 Feb

Latvijas zemkopības ministrijas veiktā aptauja liecina, ka Latvijas lauksaimnieka vidējais vecums ir vairāk kā 55 gadi, kas liecina par tendenci, kas ir bīstama Latvijas tautsaimniecībai, proti Latvijas Lauksaimnieks strauji noveco, neatstājot aiz sevis pēctečus.

Programmas pamatmērķis ir izpratnes veidošana par paaudžu nomaiņas teoriju un vērtību sistēmas izmaiņām sabiedrībā un tās ietekmi uz cilvēka pasaules uztveri  un attieksmi pret darbu.

Nodarbībā kopā padomāsim, kādas ģimenes vērtības saglabājas, kuras ir mainīgas un atkarīgas no sabiedrībā notiekošiem procesiem. Katram dalībniekam būs iespēja uzzināt savas vērtības un izprast vērtību veidošanās mehānismu.

Saņemsim atbildes arī uz jautājumu, kāpēc vecvecākiem ir vieglāk saprasties ar mazbērniem nekā vecākiem, kā labāk un emocionāli „nesāpīgāk” risināt konfliktus ģimenē. Kopā domāsim, diskutēsim un dalīsimies savā pieredzē, lai ikdienā būtu laimīgāki, saprātīgāki un apzinātāki!

Par darba tirgū sastopamo paaudžu psiholoģisko analīzi stāstīs RISEBA maģistru lektore Sandra Pallo, par juridiskiem risinājumiem ZS nodošanai nākamajai paaudzei un citiem aktuāliem jautājumiem stāstīs zvērināts advokāts ar pieredzi civiltiesības, komerctiesības un administratīvajās tiesības Jānis Ešenevalds.

 

Dalības maksa: 40 Eur (ar PVN)

Apmācību norises laiks 10:00 – 15:00

Apmācības notiks 6.februārī Izstāžu kompleksā „Rāmava”, Valdlauči, Ķekavas pagasts LV-1076.