LEKCIJA

“Augu aizsardzības līdzekļu precīza un efektīva lietošana”

05 Mar

Augu aizsardzības līdzekļu pielietojums ir ļoti būtisks kultūraugu veģetācijas procesā. Pieredzējis un zinošs operators nodrošina adekvātu un precīzu augu aizsardzības līdzekļu un to iekārtu lietošanu, kas ir katras saimniecības veiksmes atslēga.

 

Aicinām saimniecību īpašniekus, pārstāvjus, miglotāju operatorus un citus interesentus apmeklēt apmācības “Augu aizsardzības līdzekļu precīza un efektīva lietošana”.

 

Apmācību mērķis ir informēt miglotāju operatorus un AAL lietotājus par precīzi noregulēta miglotāja pienesumu, korektu AAL uzklāšanu un auga un slikto un labo praksi AAL lietošanas iekārtu ekspluatācijā, tādejādi nodrošinot ne tikai ekonomiski pozitīvus rezultātus, bet arī tehnikas ilgu kalpošanu un augu aizsardzības līdzekļu optimālu izmantošanu.

 

Apmācību vadīs Artūrs Jomerts – SIA “Amazone” servisa inženieris, agronoms Guntis Gulbis no SIA “Integrētā audzēšanas skola” un Gatis Bērziņš no uzņēmuma SIA “Agricon”.

 

Apmācību laikā  būs iespēja iegūt informāciju par AAL lietošanas iekārtu inspicēšanu, pareizu lietošanu un, pielietojot digitālo vadīšanu,  nodrošināt ekonomiskus un efektīvus rezultātus.

 

Dalības maksa: 40 Eur (ar PVN)

Apmācību norises laiks 10:00 – 15:00

Apmācības notiks 5.martā Madonas iela 20A, Jēkabpils, LV-5202.